studio tatuażu artystycznego
  • Mayatattoo
  • Mayatattoo

Pierwotnym znaczeniem tatuażu były obrzędy rytualne. W wielu kulturach mogli sobie pozwolić nań jedynie nieliczni - najczęściej plemienni wojowie. Przez kolejne wieki w Europie i Ameryce tatuaż uważany był za tabu dozwolone jedynie w subkulturze więziennej oraz światku przestępczym.

Zwyczaje te znalazły poparcie w odniesieniu do wschodnich tradycji, w których tatuaż świadczył o klasyfikacji w hierarchii mafii (zobacz Yakuza, Triada).

Studio Tatuażu Artystycznego i Kolczykowania MAYATATTOO Kołobrzeg

Tatuaż w obecnych czasach to coraz bardziej popularna forma ozdabiania własnego ciała, który często kojarzony jest ze sztuką, a nie z kiepskim znakowaniem ciała przez kryminalistów. Tatuaż na swój sposób to manifest naszej własnej indywidualności w tym szarym świecie. To również moda.

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.